Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24
Posezení pro seniory ve Vlkanči - ZRUŠENO !
25
26 27 28
Zastupitelstvo obce
29 30
Pálení čarodějnic
Slet čarodějnic ve Vlkanči - ZRUŠENO !
1 2
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Diskusní fórum

Diskusní fórum

Na této stránce můžete administrátorům, pracovníkům obecního úřadu či ostatním návštěvníkům našeho webu zanechat svůj příspěvek, vzkaz, názor, doporučení, nebo dotaz.

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • včera v 22:26
  Tolikcfg
  Novosti

  Novosti


 • 1. 7. 2020 21:00
  Petr
  Klub

  Jsem překvapený, jak se nový nájemník stará o hostinec,či pivní pohotovost "Pod Lípou". Je to super. Přeji obci hodně štěstí, aby nikdo nepoškodil pomník . Dětem o prázdninách, hodně slunce i dní, kdy si rodiče vyjedou na pivo a vezmou je na dobrou točenou limču.

  Přeji nádherné prázdniny ..
  Petr


 • 26. 4. 2020 20:59
  Petr
  Černá skládka

  Dobrý den pane starosto.

  Chtěl bych se zeptat, proč vzniká na návsi v Přibyslavicích skládka odpadů. Začíná se to více šířit i směrem do komunikace. Jsem přesvědčen, že nebude trvat dlouho, a obec poruší zákon o odpadech. Občané obce uklízí místo kolem památníku a snaží se mít čisto .
  Místo kolem pohostinství (klubu), je každý den uklizeno a nedaleko vedle Vám nevadí skládka.
  Do kovového odpadu lezou i děti . Jen Vás upozorňuji, že je otázkou času, až si tam někdo způsobý úraz. Toto místo láká i rómské občany, které dříve v této a okolních obcí nikdo neviděl. Romové odpad přehrabují a neodborně nakládají. Děkuji za
  odpověď. Petr .


 • 28. 4. 2017 11:59
  - - Moderátor
  Zamyšlení

  Vážený pane,
  takto bychom mohli komunikovat do nekonečna a domnívám se, že by taková diskuse neměla moc velký význam. Doporučuji Vám zajít někdy přímo na zasedání zastupitelstva (jejich plán najdete na našich webových stránkách či Zpravodaji obce Vlkaneč), nebo se obrátit přímo na některého zastupitele obce a svoje připomínky zde na zasedání, nebo přímo jemu sdělit.


 • 27. 4. 2017 23:45
  Petr
  Zamyšleni

  Dobrý den,

  nebylo by lepší vynaložení financí pro lidi, co ještě žijí v obci Přibyslavice ? Předělávat pomník na tak málo atraktivním místě, to je zbytečné utrácení státních peněz.Tyto finance, které jsou schváleny by se mohly použít na opravu místní komunikace a lepší označení hlavní silnice. Ta prochází obcí. Jedná se o označení hlavní silnice. V obci není dopravní značení, které by upřesnilo přednost vozidel. Dále zde není kvalitní možnost připojení na mobilní síť, Myslím si, že je hloupost v dnešní době předělávat pomník, když se občané obce nedovolají pomoci..... a nemají kanalizaci, natož hospodu .


 • 27. 4. 2017 13:17
  - - Moderátor
  Internet a mobil

  Bohužel, obec nemůže žádným způsobem ovlivnit (donutit) jednotlivé operátory k "zdokonalení" jejich sítí. Rozhodnutí o posílení signálu je pouze na nich samotných.
  Pokoušeli jsme se ale upozornit na nízkou kvalitu signálu v Přibyslavicích. Operátoři ale žádají konkrétní údaje: v jakém čase, dni, z které adresy, telefonního čísla a jména volajícího se hovor nepodařilo uskutečnit. To bohužel musí každý volající příslušnému operátorovi sdělit sám. Pak je snad možná náprava. Pokud bude takových reklamací více, měl by konkrétní poskytovatel reagovat.
  Ze zkušenosti vlastní i jiných uživatelů víme, že někdy pomůže i hrozba přechodem k jinému operátorovi. To ale nepovažujte za návod a ani není jistota vyřešení celého problému.


 • 23. 4. 2017 10:50
  Petr
  Internet a mobil

  Dobrý den,

  chci se zeptat, zda by obec Přibyslavice nemohla mít zesilovač pro lepší příjem signálu mobilních operátorů. V dnešní době se pokrytí mobilní sítí bere jako běžná věc. Jde i o bezpečnost občanů, zejména v případě, kdy je nutné volat lékaře či hasiče. Nešlo by použít dodace od EU. Děkuji za odpověď. Petr.


 • 23. 2. 2017 21:08
  Tomáš
  Mobilní občerstvení

  Dobrý den,

  plánujete vyznačení místa v obci Přibyslavice pro mobilní občerstvení.Myslím tím vodorovné značení na vozovce. V případě, že tak učiníte jako některé malé obce, bude zajištěn smluvně i ůklid plochy provozovatelem a dodržování provozní doby do 22:00 hodin a to i o víkendu a svátcích. Jedná se zejména o letní měsíce, kde je na trase mnoho turistů.

  Děkuji za informaci. Tom.


 • 1. 3. 2017 11:19
  - - Moderátor
  Re: Mobilní občerstvení

  Z Vašeho příspěvku nám není vůbec jasné, co máte na mysli. Buď svoji myšlenku více rozveďte, nebo se stavte přímo na OÚ a věc projednáme. Rozhodně ale žádné značení na vozovce ani mobilní občerstvení neplánujeme.


 • 3. 1. 2017 9:06
  - - Moderátor
  Pohostinství

  Znovu opakuji, pokud nebude definitivní rozhodnutí stávající pronajímatelky o pokračování nebo trvalém uzavření pohostinství, nelze situaci řešit. Obecní úřad žádné takové rozhodnutí nemá a ani se zatím nikdo na OÚ ve věci pronájmu neobrátil.


 • 1. 1. 2017 21:17
  Petr
  Pohostinství

  Dobrý den,

  bude se výhledově řešit otevření místního hostince v Přibyslavicích , Má někdo zájem o pronájem třeba jen v letních měsících. Děkuji za informaci.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů