Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
28 29 30
Zastupitelstvo obce
1 2 3 4
5 6 7 8 9
Letní kino ve Vlkanči
10 11
12
Svoz nebezpečného odpadu v roce 2021
13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24
Pouťová zábava, posezení ve Vlkanči
25
26 27 28
Zastupitelstvo obce
29 30 31 1
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky a kluby > TJ Sokol Vlkaneč > 5. ročník fotbalového turnaje v malé kopané

 

5. ročník fotbalového turnaje v malé kopané

Pořadatelé zvolili pro tento ročník termín na sobotu 16.července 2011. Turnaje se letos zúčastnilo celkem 15 týmů, které byly rozlosovány do tří základních skupin. Hrálo se na třech hřištích současně, systémem každý s každým ve skupině a 8 nejlepších týmů (první dva z každé skupiny a dva nejlepší ze třetího místa) postoupilo do dalších bojů. Čtvrtfinále a semifinále pak určilo týmy, které se utkaly o konečné třetí a finalisté o první místo. Po odehrání maratonu všech 38 zápasů turnaje se všichni aktivní účastníci i diváci dozvěděli následující výsledky:

Individuální ocenění

Nejstarší hráč turnaje                                                    Pavel Kruliš (Slévárna Losenický)        Nejlepší brankář turnaje                                                Milan Dvořák (SK Kojkovice)          Nejlepší střelec turnaje                                                 Josef Klaus (No Name)

Konečné pořadí

1. místo                                                                         BRATRSTVO KOČIČÍ PRACKY

2. místo                                                                         FC MUNI Světlá nad Sázavou

3. místo                                                                         SK KOJKOVICE

4. místo  (a originální bramborové medaile)                  HAVEL

Turnaje se dále zúčastnila družstva (uvádíme bez určení pořadí a s názvy pod kterými hrála):  HRADNÍ STRÁŽ,  ŠUMAVA RIDERS ŽLEBY,  B-TÝM,  ABURA PLUS,  HANNAH MONTANA TEAM,  FORBESMANIA,  KUBOVCI,  NO NAME,  KUTNÁ HORA (ženské družstvo),  DREAM TEAM,  SLÉVÁRNA LOSENICKÝ

 

Po skončení turnaje mohli všichni přítomní, kteří ještě neměli fotbalu dost, shlédnout utkání dvou ženských týmu FK Čáslav a FK Uhlířské Janovice. Po vcelku vyrovnaném průběhu zápasu se nakonec radovaly z vítězství hráčky z Uhlířských Janovic. Předvedená hra a obzvlášť výkony některých hráček byly opravdu pěknou tečkou za sportovními výkony aktérů celého dne.

Pořadatelé touto cestou děkují sponzorům: Solařová-Pohostinství Vlkaneč, Obec Vlkaneč, DREAM TEAM, Zámečnictví-Josef Hájek, Řeznictví, uzenářství-Josef Klaus i všem aktivním organizátorům, kteří se podíleli jak na přípravě, tak i samotném průběhu turnaje.

Náročný den skončením všech fotbalových utkání však neskončil a tak ti nejvytrvalejší i mnozí nově příchozí mohli ve večerních a posléze i pozdních nočních hodinach posedět a pobavit se při hudební produkci místních vlkanečských kapel.

Prohlédněte si fotogalerii   zde !