Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10
Zastupitelstvo obce
11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27
Letní slavnosti ve Vlkanči
28
29 30 31
Zastupitelstvo obce
1 2 3
Babí léto s hasiči v Kozohlodech
4

Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Diskusní fórum

Diskusní fórum

Na této stránce můžete administrátorům, pracovníkům obecního úřadu či ostatním návštěvníkům našeho webu zanechat svůj příspěvek, vzkaz, názor, doporučení, nebo dotaz.

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • včera v 23:55
  Dominicevize
  http://defloration.gq/

  http://defloration.gq/


 • včera v 12:51
  Embors
  Таможенное оформление в россии

  В общем, представьте себе, словно вы собираетесь поставлять грузы, предположим, мебель, из одного из основных морских портов Поднебесной, будь то Шанхай, Нинбо, Циндао или Тяньцзинь, и рассчитываете привезти их в один из крупных портов Приморского края Владивосток. Но сейчас мы намереваемся использовать один определенный пример и отгрузить одну паллету из Тяньцзинь во Владивосток товаров народного потребления, скажем, немного мебели. И прежде чем мы приступим, давайте познакомимся, мое имя Роман. Я работаю в логистической компании «ВЭД ЛАЙН» https://ved-line.ru и мы доставляем все виды товаров из КНР в Российскую Федерацию, и мы будем рады помочь вам отреагировать на различные ваши вопросы. Ввиду этого не стесняйтесь писать свои вопросы на эл.почту или вотсап, и я отвечу на каждый из них. Итак самое существенное, прежде чем ввозить товары народного потребления в Российскую Федерацию, наперед, договориться с вашим иностранным экспортером об условиях доставки Инкотермс 2020. Очень общеизвестный и, я бы заметил, именно дешевый указывается FOB (Free On Board). Для того, кто не представляет различий между разнообразьем условием поставок, прочитайте его, так как он демострирует разные плюсы и минусы между Инкотермс. Предположим, вы договорились с вашим экспортером в КНР FOB Тяньцзинь и расплатились за товар десять тысяч долларов, а это один кубометр, одна паллета, триста кг брутто, это в среднем. Будем использовать это в качестве примера. Ключевая и очень важная услуга, за которую вам необходимо расплатиться, называется морской фрахт. А в среднем, опять же, будет привязываться от курса доллара, но давайте согласуем 50 долларов за кубометр. И, да это изначальная стоимость, которую вам необходимо уплатить. Вторая цена, которую вам нужно оплатить, когда товар прибудет в морской порт Владивостока, конечно, вы должны озаботиться и выбрать внутритерминального агента во исполнение перевозки контейнера на склад. И в таком случае, конечно, рабочий должен освободить целый контейнер, потому что, как только вы отправляете только один поддон с товаром, вы делите контейнер с другими людьми. И около вас имеется, допустим, 10 или 20 различных импортеров, и каждый фрахтует свою долю за собственный товар. Третья часть, за которую вам придется заплатить, безусловно, состоит в следующем, вам необходимо найти таможенного специалиста, который осуществит для вас очистку. Если вы никогда в жизни этого не проделывали, вы не сможете осуществить это собственными силами, таким образом безусловно направьтесь к таможенному специалисту хотя бы за неделю до прибытия во Владивосток.


 • včera v 10:33
  MichaelSer
  Enhance Local Marketing and advertising Appro

  Post a quick ad in over 250 countries worldwide
  Classified Submissions Ad Posting and Website Promotion Service – Best classified ad posting service. Your ad posted to 1000's of advertising pages monthly automatically!
  https://doscar.ru/ - free ads posting singapore


 • 22. 4. 2021 22:59
  Jan
  Sportovní hala

  Dobrý den,
  rád bych se zeptal , proč by se měla budovat plánovaná sportovní hala?
  Přijde mi to jako zbytečná věc a moc velký a dlouhodobý závazek pro tak malou obec, jako jsme my.
  I když na to dostanem dotace, tak pořád to bude stát obec podle mého odhadu v řádech miliónů, a to je jenom samotná výstavba.
  Další závazek je tu budovu celoročně operovat, což také nebudou malé částky, a přijde mi, že se to pro tak malou obec nevyplatí.
  Na papíře to je pro něco přes 600 lidí, ale reálně tam bude chodit jenom škola a pár nadšenců, kterých zezačátku bude asi hodně, ale nakonec prvopočáteční nadšení opadne.
  Na těch několik plesů, které pořádají naše spolky s obcí každoročně, je podle mě sál v pohostinství Vlkaneč absolutně dostačující.
  Podle mě by bylo dobré řešení počkat na odkoupy sálu a ten poté přizpůsobit požadavkům obce. To rozhodně nebude taková ekonomická zátěž pro obec, jako kdyby se měla budovat celá nová hala.

  Děkuji Vám za vyslechnutí názoru/dotazu


 • 26. 4. 2021 9:48
  Josef Klaus
  Re: Sportovní hala

  O výstavbě této haly rozhodli zastupitelé obce, neboť ZŠ a MŠ nemá v zimních měsících kde cvičit( není tělocvična při škole), a zároveň padlo vyjednávání o odkupu a předkupním právu na restauraci a sál. Proto se nechala vypracovat studie stavby, ve které by bylo kromě tělocvičny zázemí na konání společenských akcí.
  V současnosti bylo toto řešení odloženo, zastupitelstvo řeší pouze výstavbu nebo přístavbu tělocvičny v mateřské školce.


 • 1. 7. 2020 21:00
  Petr
  Klub

  Jsem překvapený, jak se nový nájemník stará o hostinec,či pivní pohotovost "Pod Lípou". Je to super. Přeji obci hodně štěstí, aby nikdo nepoškodil pomník . Dětem o prázdninách, hodně slunce i dní, kdy si rodiče vyjedou na pivo a vezmou je na dobrou točenou limču.

  Přeji nádherné prázdniny ..
  Petr


 • 26. 4. 2020 20:59
  Petr
  Černá skládka

  Dobrý den pane starosto.

  Chtěl bych se zeptat, proč vzniká na návsi v Přibyslavicích skládka odpadů. Začíná se to více šířit i směrem do komunikace. Jsem přesvědčen, že nebude trvat dlouho, a obec poruší zákon o odpadech. Občané obce uklízí místo kolem památníku a snaží se mít čisto .
  Místo kolem pohostinství (klubu), je každý den uklizeno a nedaleko vedle Vám nevadí skládka.
  Do kovového odpadu lezou i děti . Jen Vás upozorňuji, že je otázkou času, až si tam někdo způsobý úraz. Toto místo láká i rómské občany, které dříve v této a okolních obcí nikdo neviděl. Romové odpad přehrabují a neodborně nakládají. Děkuji za
  odpověď. Petr .


 • 28. 4. 2017 11:59
  - - Moderátor
  Zamyšlení

  Vážený pane,
  takto bychom mohli komunikovat do nekonečna a domnívám se, že by taková diskuse neměla moc velký význam. Doporučuji Vám zajít někdy přímo na zasedání zastupitelstva (jejich plán najdete na našich webových stránkách či Zpravodaji obce Vlkaneč), nebo se obrátit přímo na některého zastupitele obce a svoje připomínky zde na zasedání, nebo přímo jemu sdělit.


 • 27. 4. 2017 23:45
  Petr
  Zamyšleni

  Dobrý den,

  nebylo by lepší vynaložení financí pro lidi, co ještě žijí v obci Přibyslavice ? Předělávat pomník na tak málo atraktivním místě, to je zbytečné utrácení státních peněz.Tyto finance, které jsou schváleny by se mohly použít na opravu místní komunikace a lepší označení hlavní silnice. Ta prochází obcí. Jedná se o označení hlavní silnice. V obci není dopravní značení, které by upřesnilo přednost vozidel. Dále zde není kvalitní možnost připojení na mobilní síť, Myslím si, že je hloupost v dnešní době předělávat pomník, když se občané obce nedovolají pomoci..... a nemají kanalizaci, natož hospodu .


 • 27. 4. 2017 13:17
  - - Moderátor
  Internet a mobil

  Bohužel, obec nemůže žádným způsobem ovlivnit (donutit) jednotlivé operátory k "zdokonalení" jejich sítí. Rozhodnutí o posílení signálu je pouze na nich samotných.
  Pokoušeli jsme se ale upozornit na nízkou kvalitu signálu v Přibyslavicích. Operátoři ale žádají konkrétní údaje: v jakém čase, dni, z které adresy, telefonního čísla a jména volajícího se hovor nepodařilo uskutečnit. To bohužel musí každý volající příslušnému operátorovi sdělit sám. Pak je snad možná náprava. Pokud bude takových reklamací více, měl by konkrétní poskytovatel reagovat.
  Ze zkušenosti vlastní i jiných uživatelů víme, že někdy pomůže i hrozba přechodem k jinému operátorovi. To ale nepovažujte za návod a ani není jistota vyřešení celého problému.


 • 23. 4. 2017 10:50
  Petr
  Internet a mobil

  Dobrý den,

  chci se zeptat, zda by obec Přibyslavice nemohla mít zesilovač pro lepší příjem signálu mobilních operátorů. V dnešní době se pokrytí mobilní sítí bere jako běžná věc. Jde i o bezpečnost občanů, zejména v případě, kdy je nutné volat lékaře či hasiče. Nešlo by použít dodace od EU. Děkuji za odpověď. Petr.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů